تبلیغات
آدینه ظهور


آدینه ظهور
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج 
ثامن تم

سوزاندن سریع چربی هایی شكم با نوشیدنی های تضمینی

و 6 نوشیدنی گوارا که مغز شما را جوان می‌کند


آیا چربی‌های اضافی اطراف کمر شما مانع خوش‌اندامیتان گشته است؟ این روش درمانی را پی گیرید.

فروی نیوز : اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از چربی‌های شکمی اطراف کمر خود رنج می‌برید و وجود آنها باعث بد فرم شدن اندامتان شده است توصیه می‌گردد که خوردن این نوشیدنی را از دست ندهید چرا که این نوشیدنی قادر است روزانه به اندازه 1 سانتی‌متر از دور کمر شما را کم کند.

علاوه بر این باید گفت که این نوشیدنی شگفت انگیز قادر است آب اضافی بدن را به ارگان‌های بدن بازگرداند و عملکرد‌های مغزی، حافظه و بینایی را بهبود بخشد.

برای تهیه این نوشیدنی به مواد زیر نیاز است:

1) یک فنجان آب گریپ‌فروت فشرده شده و تازه

2) یک قاشق چایخوری عسل

3) دو قاشق چایخوری سرکه سیب

کافی است مواد گفته شده را در مخلوط‌کن ریخته و میکس کنید.

لازم است این نوشیدنی را بطور مستقیم طی 7 روز متوالی و پیش از وعده‌های نهار یا شام مصرف کنید و پس از آن 7 روز استراحت داشته‌باشید. در صورت لزوم می‌توان مجدد آن را تکرار کرد.

اگر طعم گریپ‌فروت را دوست ندارید می‌توانید پرتقال را جایگزین آن کنید.

پیشنهاد می‌شود که از نوشیدن این مخلوط غافل نشوید تا شاهد اثرات عجیب آن باشید.

6 نوشیدنی گوارا که مغز شما را جوان می‌کند+تصاویر


مغز جوان داشتن در سنین مختلف با توجه با الگوی تغذیه ی مناسب به دست خواهد آمد چنانچه محققان در جدیدترین مطالعاتشان بر روی افراد سالمند متوجه تاثیر آبمیوه هایی مفید برای جوان شدن و تقویت مغز شده اند.

به گزارش آفتاب، در واقع آبمیوه‌های مفید برای مغز و بهترین نوشیدنی‌های برای پیشگیری از بیماری های مغزی به نوعی راههای طبیعی تقویت مغزهستند. نوشیدنی هایی که علاوه بر صدها خاصیت مرکز کنترل بدن را جوان و شاداب می سازند. همین امر بهانه ای مناسب شد تا 6 نوشیدنی گوارا که مغز شما را جوان می‌کند به شما معرفی کنیم.

آب پرتقال
بر اساس جدیدترین مقاله ی منتشر شده در دیلی میل کارشناسان با مطالعه بر روی افراد سالمند دریافته اند مصرف مرکبات بویژه آب پرتقال طبیعی می تواند سبب افزایش قدرت حافظه در آنها شود. 

 بررسی ها نشان می دهند، دانشمندان اعتقاد دارند ماده شیمیایی مشهور به فلاونوئیدها در پرتقال می تواند سبب فعال سازی مسیرهای عصبی انتقال سیگنالینگ در بخش هیپوکامپ مغز شود که مسئول یادگیری و ذخیره اطلاعات در مغز است. مصرف آب پرتقال سبب بهبود عملکرد مغز، حافظه، درمان واکنش به حوادث و نیز قدرت بیان به میزان 8 درصد در طول 2 ماه آزمایش بر روی داوطلبان شده است.
آب پرتقال بر اساس جدیدترین مقاله ی منتشر شده در دیلی میل کارشناسان با مطالعه بر روی افراد سالمند دریافته اند مصرف مرکبات بویژه آب پرتقال طبیعی می تواند سبب افزایش قدرت حافظه در آنها شود. بررسی ها نشان می دهند، دانشمندان اعتقاد دارند ماده شیمیایی مشهور به فلاونوئیدها در پرتقال می تواند سبب فعال سازی مسیرهای عصبی انتقال سیگنالینگ در بخش هیپوکامپ مغز شود که مسئول یادگیری و ذخیره اطلاعات در مغز است. مصرف آب پرتقال سبب بهبود عملکرد مغز، حافظه، درمان واکنش به حوادث و نیز قدرت بیان به میزان 8 درصد در طول 2 ماه آزمایش بر روی داوطلبان شده است.
 آب زغال اخته (بلوبری)
علاوه بر پرتقال فلاونوئیدها در سایر مرکبات و میوه هایی مانند زغال اخته نیز وجود دارد، کارشناسان اعتقاد دارند هنوز تحقیقات بیشتری در خصوص شناسایی تمامی خواص فلاونوئیدها و اهمیت آنها در حفظ سلامت بدن مورد نیاز است.
آب زغال اخته (بلوبری) علاوه بر پرتقال فلاونوئیدها در سایر مرکبات و میوه هایی مانند زغال اخته نیز وجود دارد، کارشناسان اعتقاد دارند هنوز تحقیقات بیشتری در خصوص شناسایی تمامی خواص فلاونوئیدها و اهمیت آنها در حفظ سلامت بدن مورد نیاز است.
آب گریپ فروت
پزشکان مصرف منظم آب گریپ فروت را نیز توصیه می کنند. کارشناسان مصرف پرتقال و مرکبات 3 وعده در روز را به سالمندان توصیه می کنند.
آب گریپ فروت پزشکان مصرف منظم آب گریپ فروت را نیز توصیه می کنند. کارشناسان مصرف پرتقال و مرکبات 3 وعده در روز را به سالمندان توصیه می کنند.
آب انگور سیاه
آب انگور تیره رنگ طبیعی، بهترین منبع آنتی اکسیدان است. آلن کروزیر متخصص تغذیه در دانشگاه گالسکو انگلستان می گوید، آنتی اکسیدان ها، میزان آسیب پذیری سلول ها را در برابر انواع بیماری ها، مانند آلزایمر، کاهش داده و بدن را در برابر بیماری های حاد و مزمن مقاوم می کنند.
آب انگور سیاه آب انگور تیره رنگ طبیعی، بهترین منبع آنتی اکسیدان است. آلن کروزیر متخصص تغذیه در دانشگاه گالسکو انگلستان می گوید، آنتی اکسیدان ها، میزان آسیب پذیری سلول ها را در برابر انواع بیماری ها، مانند آلزایمر، کاهش داده و بدن را در برابر بیماری های حاد و مزمن مقاوم می کنند.
 آب سیب
آب سیب طبیعی در جایگاه دوم قرار دارد. آنتی اکسیدان های موجود در سیب موسوم به فنول phenoles از اکسیداسیون کلسترول بد در چربی که سیب پیر شدن سلول‏ ها و سایر آسیب‏ های مرتبط با بیماری قلبی و سرطان می‏شود، جلوگیری می‏ کند.
آب سیب آب سیب طبیعی در جایگاه دوم قرار دارد. آنتی اکسیدان های موجود در سیب موسوم به فنول phenoles از اکسیداسیون کلسترول بد در چربی که سیب پیر شدن سلول‏ ها و سایر آسیب‏ های مرتبط با بیماری قلبی و سرطان می‏شود، جلوگیری می‏ کند.
آب قره قاط (کرانبری)
آب قره قاط (کرانبری) در جایگاه سوم قرار دارد. آب قره قاط مملو از ویتامین C است که برای داشتن یک دستگاه ایمنی سالم ضروری است. نوشیدن آب قره قاط شیرین نشده خطر عفونت های ادراری را کاهش می دهد.
آب قره قاط (کرانبری) آب قره قاط (کرانبری) در جایگاه سوم قرار دارد. آب قره قاط مملو از ویتامین C است که برای داشتن یک دستگاه ایمنی سالم ضروری است. نوشیدن آب قره قاط شیرین نشده خطر عفونت های ادراری را کاهش می دهد.طبقه بندی: علمی و آموزشی،
برچسب ها: آدینه ظهور، چربی، سوزاندن چربی، سو زاندن چربی های شكم، چربی های شكم،
سه شنبه 13 مرداد 1394 .:. 01:55 ب.ظ .:. حسن چوپانی .:. نظرات
جستجو
وبلاگ آدینه ظهور

بِسمِ اللّه ِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و عرض سلام و خیرمقدم به شما دوستان عزیز و بزرگواران محترم كه به این وبلاك سرزدید.
اینجانب حسن چوپانی اهل شهر تهران ، نظر به اینكه وبلاك یكی از پدیده‌های نوظهور در دنیای پیچیده و پر رمز و راز اینترنت است و در یك دهه اخیر رشد قابل توجهی داشته و امكان به نمایش گذاشتن مطالب و موضوعات متنوع و دلخواه را فراهم نموده است، به عبارتی وبلاك یك رسانه یا نشریه اینترنتی شخصی می‌باشد كه وسعت و قابلیت گسترش آن نیز به نظر صاحب وبلاك بستگی دارد.لذا اقدام به راندازی آن گردید.
هدف از تشكیل این وبلاك به اختصار عبارت است از : انعكاس اخبار مربوط به شهر فرخی، اطلاع رسانی از مراسم و فعالیتهای همشریان مقیم مركز و دیگر شهرها ونیز اطلاع رسانی در زمینه‌های سیاسی، اجتماعی و ورزشی ... می باشد.
این وبلاك وابسته به هیچ شخص، گروه یا جناح خاصی نبوده و كاملاً بصورت مستقل فعالیت می نماید. امید است خداوند توفیق عنایت فرماید این مجموعه مفید واقع شود و انشاءالله قابل استفاده باشد.
ساختن این وبلاگ خیلی فکر من را به خود مشغول کرده بود تا اینکه یک روز جمعه که نام دیگر آن آدینه است و متعلق است به آقا امام زمان عج تصمیم گرفتم این وبلاگ را بسارم.
بنده در این وبلاگ از نظرات ارزشمند و انتقادات سازنده و منصفانه مراجعه كنندگان محترم استقبال می‌نمایم، ضمناً ‌استفاده از مطالب این وبلاك یا ذكر منبع و آدرس برای همگان آزاد خواهد بود.

نویسنده
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
حدیث
حدیث موضوعی
لوگوی ما


لوگوی دوستان

نخلهای فرخی

ای کلک دو بدو بیا

نوای سایت